Studio Rayskata Yabalka

Principalele facilități

  • 40 m²
  • 1 dormitor
  • 1 baie

Locație

    Situat la doar 9 minute de mers pe jos de Muzeul Arheologic Varna, vila Studio Rayskata Yabalka Varna cu 1 dormitoare, este ideal pentru până la 2 persoane. Această cazare oferă o locație convenabilă în cartierul Varna City-Centre și îi invită pe oaspeți să se relaxeze în privat.

    Casa de vacanț din Varna se află 300 m de Art Gallery Boris Georgiev, precum și la o distanţă apropiată de Grădina Mării. Oaspeții se vor bucura de apropierea de lăcașuri de cult precum Catedrala Adormirea Maicii Domnului din Varna, care se află la 1.3 km de la proprietatea din Varna. Punctele de interes populare din apropiere de vila Studio Rayskata Yabalka includ, de asemenea, Centrul de Festivaluri din Varna, care se află la 5 minute de mers pe jos.

    De la cazarea din Varna vă puteți bucura de vedere spre grădină.

    Vila Studio Rayskata Yabalka vă pune la dispoziție un frigider și un ceainic electric în o bucătărie complet echipată. Această vilă se află la 5 minute de mers pe jos de Happy Bar & Grill Center Varna, unde oaspeții pot savura mâncăruri Est-europene. Vila cu 1 băi este situat 950 de metri de Cathedral și nu departe de Central Varna.

    Informații importante

    Check-in: de la 13:00 până la 19:00
    Check-out: până la 11:00
    Număr de înmatriculare2048

    Opțiuni de cameră la Studio Rayskata Yabalka Varna

    De la cazarea din Varna vă puteți bucura de vedere spre grădină.

    Check-in
    Check-out
    Oaspeți
    2 guests

    Adulți:

    2

    Copii:

    0
    Studio Rayskata Yabalka Varna Afaceri foto Studio Rayskata Yabalka Varna Exterior foto Studio Rayskata Yabalka Varna Toalete foto Studio Rayskata Yabalka Varna Paturi foto Studio Rayskata Yabalka Varna Paturi foto Studio Rayskata Yabalka Varna Alte foto Studio Rayskata Yabalka Varna Interior foto Studio Rayskata Yabalka Varna Chiuvete foto Studio Rayskata Yabalka Varna Cameră foto Studio Rayskata Yabalka Varna Toalete foto
    Casă cu 1 dormitor

    Dimensiune: 40 m²

    Tip de pat: 1 Pat dublu

    Mai multe informații +

    Locația Studio Rayskata Yabalka Varna

    Atracții
    Restaurante excelente
    Transport

    Recenzii ale oaspeților despre Studio Rayskata Yabalka Varna

    Aici puteți găsi recenzii verificate pe care utilizatorii noștri le-au postat pe acest site.

    Nu există comentarii încă :(

    Dacă ai stat la acest hotel, te rugăm să ne împărtășești experiența ta.

    Scrieți o recenzie

    Scrieți o recenzie

    Când ați călătorit?

    Punctul dumneavoastră de rating

    Foarte rău
    Excelent

    Datele dumneavoastră

    De unde ești?
    Vă mulțumesc! Vă mulțumim că v-ați făcut timp să ne împărtășiți experiența dumneavoastră. Recenzia dvs. va fi publicată în curând.

    Revizuirea nu a fost trimisă.

    Vă rugăm să încercați din nou.

    Hoteluri recomandate în Bulgaria

    Întrebări frecvente

    • Ce repere bine-cunoscute sunt situate în apropiere de vila Studio Rayskata Yabalka?
      Vizitatorii pot ajunge cu ușurință la Muzeul Arheologic Varna, situat 750 de metri de vila Studio Rayskata Yabalka, sau pot explora alte obiective turistice din apropiere, cum ar fi Centrul de Festivaluri din Varna, situat la 5 minute de mers pe jos.
    • Unde voi găsi această vilă?
      Această vilă este situat în cartierul Varna City-Centre, la o distanţă apropiată de Muzeul Arheologic Varna.
    • Ce repere notabile putem vizita în timpul șederii la vila Studio Rayskata Yabalka?
      Dacă vă cazați la vila Studio Rayskata Yabalka, nu trebuie să ratați principalele puncte de reper din Varna, inclusiv Varna Zoo, situat la 18 minute de mers pe jos.
    Vă mulțumim pentru abonare
    Monedă
    • USD Dollar american
    • EUR Euro
    • GBP Liră serlină
    • AUD Dolar australian
    • CAD Dolar canadian
    • BRL Real brazilian
    • CNY Yuan renminbi
    • CZK Coroană cehă
    • DKK Coroană daneză
    • HKD Dolar din Hong Kong
    • ILS Sheqel nou israelian
    • JPY Yen japonez
    • MYR Ringgit malaezian
    • NZD Dolar neozeelandez
    • NOK Coronă norvegiană
    • PLN Zlot polonez
    • RON Leu românesc
    • RUB Rublă rusă
    • SAR Rial saudit
    • SGD Dolar singaporez
    • ZAR Rand sud-african
    • KRW Won sud-coreean
    • SEK Coroană svedeză
    • CHF Franc elvețian
    • TRY Liră turcească
    • UAH Hryvnia ukrainian
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Baht tailandez
    Selectați limba
    Verificați cele mai bune tarife disponibile
    Introduceți datele dvs. pentru a vedea prețurile
    Check-in
    Check-out
    Oaspeți
    2 guests

    Adulți:

    2

    Copii:

    0
    Studio Rayskata Yabalka Varna